Deze fruitmand met Belgische koekjes en chocolade is een heerlijk geschenk voor wie vers fruit wil combineren met een zoete verwennerij. De mand wordt gevuld met ongeveer 4 kg dagvers fruit, zorgvuldig geselecteerd volgens het seizoen en het aanbod op de veiling. U mag rekenen op minstens 6 verschillende fruitsoorten, zoals appels, peren, bananen, mandarijnen, kiwi’s, druiven, mango, ananas of ander smaakvol seizoensfruit.
Naast het verse fruit bevat dit geschenk een doosje Merci chocolade van 250 gram en een Delacre koekjesmengeling Namur van 200 gram, een Belgisch product. Daardoor is deze fruitmand ideaal als attentie bij een verjaardag, bedanking, beterschapswens, als cadeau voor collega’s of als verzorgd zakelijk geschenk.
De fruitmand wordt feestelijk verpakt in doorzichtige mica en aan beide zijden afgewerkt met een zijden geknoopt lint. Uw persoonlijke boodschap wordt op een kaartje aan de verpakking bevestigd, waardoor het geschenk meteen een warme en persoonlijke uitstraling krijgt.
Om de kwaliteit en versheid van het fruit optimaal te garanderen, leveren wij fruitmanden uitsluitend op dinsdag, woensdag en donderdag. Na verzending ontvangt u een track & trace nummer, zodat u de levering eenvoudig kunt opvolgen.